☺ שלום, אורח | התחבר

מבססים את הבסיס ● צוות הפיקוד התכנס

ב"ה

רגע לפני פתיחת פעילות צבאות השם של הפנסאים התכנסו צוות הפיקוד ומנהלי הבסיסים במרכז צבאות השם בכפר חב"ד● התכנית המלאה והמהפכנית של צבאות השם הוצגה ונערכו דיונים חשובים על תכניות הבסיסים ברחבי הארץ ● במושב מיוחד הודרך צוות הפיקוד על ידי אנשי חינוך העוסקים עשרות שנים עם חיילי צבאות השם ● ופרצת! >>

עשרות מנהלי ה'בסיסים' התכנסו לוועידת פתיחת שנת הפעילות, בה הם דנו במה שעתיד להיות לחיילי צבאות השם בבסיסי הפנסאים הממוקמים בשישים וארבעה מוקדים ברחבי הארץ.

במהלך השנה כולה נפגשים המנהלים במסירות גדולה עם חיילי צ"ה בבסיס הפעילות המשמש כמרכז הכוח והחיות של חיילי צבאות השם, בו הם מתקבצים ללימוד תורה ולקבלת משימות מיוחדות מידי מספר ימים.

במושב הראשון קיבלו מנהלי הבסיסים סקירה מקיפה על משנת קדשו של הרבי בהקמתו את 'צבאות השם', כשלאחר מכן התמקדה הועידה בחלק המעשי של הדברים ובשלב הראשון של תכנית הדרגות המהפכנית העומדת לצאת לדרך.

מנהלי מחלקות הבוגרים והצעירים סקרו את הפעילות העומדת להיות בבסיסים עצמם, ואת הבשורות המיוחדות לשנה זו.

התקיימו דיונים והועלו תובנות משמעותיות על ידי צוות הפיקוד מרחבי הארץ, וכך בעזרת ה' תצא התכנית האיכותית של צבאות השם בצורה החסידית. המקצועית והאיכותית ביותר.

במושב השני נשא הרב נפתלי הכהן רוט, מנהל מרכז חינוכי חסידותי, את משנתו החינוכית בתחום צבאות השם, מניסיונו העשיר בפיקוד צבאות השם, הרב רוט שם דגש על המהפכה החינוכית של הרב בצבאות השם "הרבי פונה אל הילד ואומר לו, עוד לפני שעשית משהו – אתה כבר חייל! מעצם היותך ילד יהודי אתה חייל בצבאות השם! זו גישה חינוכית מהפכנית!"

כמו כן נתן הרב רוט כלים להעברת המסרים, החדרת חיות ותענוג בענייני קדושה והדרך לגשת לכל ילד באשר הוא.

במושב השתתף משפיע הארגון הרב שניאור זלמן גופין המעורה בפרטי התכנית של צבאות השם מהזווית החינוכית.

התוועדות סביב שולחנות ערוכים נערכה עם הרב אלימלך הרצל, יו"ר ארגון נוער חב"ד.

במתיקות נפלאה ריתק הרב הרצל את הנוכחים בתיאור אותנטי מרגש, על ילד צעיר שדבק ב'תמים' ועקב אחרי תנועותיו והנהגתו בשקיקה ועם הרגעים הללו חי הילד כל ימי חייו… הרב הרצל הדגיש את כוחה של הדוגמה האישית ועד כמה היא נחקקת בלבם הרך של הילדים לנצח.

Avatar
— admin